SHAPING, ENHANCING AND NURTURING STEM IN EUROPE

SHAPING, ENHANCING AND NURTURING STEM IN EUROPE

CONTACTS

Czech Republic

• Zlínský kraj
Martina Němcová
e-mail: martina.nemcova@kr-zlinsky.cz

• Trexima, spol. s r. o.
Martina Hladká
e-mail: hladka@trexima.cz
Marcel Navrátil
e-mail: navratil@trexima.cz

Cyprus

• University of Cyprus
Christos Mettouris
e-mail: mettour@cs.ucy.ac.cy
Alexandros Yeratziotis
e-mail: alexandros.yeratziotis@cs.ucy.ac.cy

Ireland

• Galway Technical Institute/GRETB
John Mc´Loughlin
e-mail: john.mcloughlin@gretb.ie
Paul O´Lomasney
e-mail: paul.olomasney@gretb.ie

Italy

• Umbria Training Center
Angelica di Giacomo
e-mail: angelica@umbriautc.org
Giampiero Bianchini
e-mail: giampiero@umbriautc.org

Romania

• Centrul pentru Promovarea Învăţării Permanente Timisoara
Ana-Maria Tanase
e-mail: ana.tanase@cpip.ro
Flavius Huber
e-mail: contact@cpip.ro

United Kingdom 

• SES13-19 Ltd.
Brian Martin
e-mail: brian@ses13-19.co.uk
Ian Crawford
e-mail: ian@ses13-19.co.uk